ARREDOcz

+420 323 280 096,
+420 776 691 700 (Viber/WhatsApp)
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- Jak si vybírat nábytek na webových stránkách?

Pokud si jen vybíráte nábytek, je výhodnější přejít do sekce KATALOG a vybrat kategorii výrobků, která vás zajímá. Zadejte popis prvního produktu. Chcete-li zobrazit další produkt, využijte navigační tlačítka v horní části popisu produktu.

Pokud potřebujete třídění dle produktové kategorie, výrobce a stylu, můžete toto provést pomocí filtru vyhledávání na pravé straně obrazovky. Je doporučeno otevřít nová okna pro prohlížení odfiltrovaného produktu, abyste si nezrušil filtr pro vyhledávání.

Chcete-li rychle zobrazit výrobek určitého vybraného nebo nějakého jiného výrobního podniku, je výhodnější přejít do sekce TOVÁRNY NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.

Chcete-li hledat konkrétní produkt nebo zboží, přejděte do adresáře a zadejte údaje do vyhledávacího okna v pravém horním rohu obrazovky.

- Dodáváte jen nábytek uváděný v sekci KATALOG?

Ne. Sekce KATALOG je neustále aktualizována. Seznam výrobních podniků, se kterými spolupracujeme, je uveden v sekci ÚPLNÝ SEZNAM TOVÁREN. Ovšem i tak je tento neustále doplňován :-)

- Jak zjistit cenu výrobku?

U popisu každé položky je tlačítko "Ask a question about this product“. Klikněte na něj, zadejte své kontaktní údaje, a pokud je to nutné, upřesněte, o jaký výrobek máte zájem. Odpovíme vám co nejdříve.

Chceme věnovat zvláštní pozornost kuchyním. Snažíme se vyhnout pojmu "cena za metr." Kuchyňský nábytek vyžaduje individuální a konkrétní přístup. Cena se odvíjí od výšky a typu modulů a používaných materiálů. Dáváme přednost stanovení ceny až pro konkrétní vybraný výrobek. K tomuto účelu nám můžete zaslat náčrt nebo plánek dané místnosti. Pro své pohodlí můžete využít náš formulář (stahnout).

- Máte k dispozici "předváděcí místnost" nebo vzorky povrchových úprav?

Ne, nemáme „předváděcí místnost“. Ale máme „FIREMNÍ ATELIÉR“. Čímž se snížily naše náklady. A toto nám zase umožnilo snížit ceny na pro vás velmi atraktivní úroveň.

Ve firemním ateliéru jsou k dispozici vzorky vnějšího vzhledu výrobků, jejich povrchových úprav a čalounických materiálů z hlavních výrobních podniků, se kterými spolupracujeme. Pokud to čas dovolí, můžeme pro vás vyžádat vzorek přímo z výrobního podniku. Normálně to trvá 2-3 týdny.

- Je možné zapůjčit si na určitou dobu katalog nebo vzorky povrchových úprav?

Pochopte prosím, katalogy a vzorky - to je náš zdroj obživy! Proto můžeme katalogy a vzorky zapůjčit pouze na omezenou dobu, ale jen proti zálohové platbě. Ovšem velmi rádi vám zašleme odkaz na stáhnutí nebo prohlížení našeho elektronického katalogu.

- Můžete pomoci s výběrem nábytku?

Ano, samozřejmě! Je to přece naše práce! A navíc, v případě objednávky kuchyně je nezbytná úzká spolupráce. Ale je třeba mít na paměti, že čím více informací poskytnete, tím bude výsledek lepší a pro vás uspokojivější. Pokud máte pouze obecnou představu o tom, co chcete, doporučujeme využít interiérové designéry. Můžeme vám nějakého doporučit.

- Jaká je minimální výše objednávky?

Nemáme nic takového. Aktivně pracujeme s výrobními podniky, takže vám můžeme dodat jakýkoliv kus nábytku, který si objednáte, a to bez ohledu na jeho cenu.

- Jak objednávat?

Před realizací objednávky je třeba podepsat smlouvu, jejíž přílohou je specifikace s popisem objednaného nábytku. Poté je třeba provést zálohovou platbu ve výši od 30% celkových nákladů. Standardní termín dodávky nábytku je 2-2,5 měsíce. Zbývající částka je splatná po dodávce objednaného zboží do skladu.

- Je v ceně dodávka a montáž? Dodáte nábytek až do mého bydliště?

Ano, cena zahrnuje dodávku a montáž nábytku. Pokud nevyžadujete dodávku a montáž, bude cena nábytku nižší.

Do jiných měst je nábytek dodáván dopravními společnostmi. Nábytek dodáme na terminál vámi vybrané přepravní společnosti ZDARMA.

- V případě, že nábytek je již k dispozici, ale potřebné rekonstrukce nejsou ještě ukončeny, můžete ponechat nábytek ve svém skladě?

Ano, samozřejmě! V případě splnění všech podmínek uzavřené smlouvy, je tato služba pro naše klienty ZDARMA.

- Prodáváte zároveň s kuchyňským nábytkem i kuchyňské spotřebiče?

Ano, prodáváme. A navíc u některých značek můžeme nabídnout výborné slevy. Výše slevy závisí na značce a modelu. Více informací o tomto lze získat v sekci PARTNEŘI a od našich zaměstnanců.

DeliveryCS

1000 znaků vlevo
Přidat soubory